Recenzja Softonic

Bajkowe Przedszkolne Gry: Radosne i Interaktywne Doświadczenie Edukacyjne

Bears Fun Kindergarten Games, opracowane przez Family Play ltd, to edukacyjna aplikacja dla dzieci w wieku 5 lat i więcej. Ta aplikacja zawiera 12 ekscytujących gier, które uczą podstaw nauki przedszkolnej poprzez różnorodne ćwiczenia z liczbami, wzorami, pisaniem i dopasowywaniem obiektów, kolorów, kształtów i zwierząt. Aplikacja została zaprojektowana w celu rozwijania umiejętności czytania i myślenia krytycznego u małych dzieci poprzez interaktywną i angażującą rozgrywkę.

Aplikacja zawiera uroczego pluszowego misia, który motywuje dzieci pozytywnym zachęceniem i profesjonalnym narratorem z radosną muzyką. Ćwiczenia obejmują rozpoznawanie wzorów i sekwencji, podstawowe pisanie, dopasowywanie obiektów, kolorów, kształtów i zwierząt oraz różnorodne trudne koncepcje matematyczne. Aplikacja jest idealna dla dzieci, które przeszły z zajęć przedszkolnych i są gotowe na bardziej zaawansowane aktywności edukacyjne.

Bears Fun Kindergarten Games zawiera wiele umiejętności typowych dla programu nauczania przedszkolnego, takich jak rozpoznawanie liczb, dopasowywanie gier z małymi misiami, porównywanie, pisanie i wzory. Aplikacja to niekończąca się rozgrywka dla miłośników małych misiów i pluszowych misiów dla fantastycznego uczenia się.

Aplikacja jest doskonałym narzędziem dla rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci uczyły się, bawiąc się. Aplikacja jest dostępna na platformie Android i jest pełną wersją. Rodzice mogą dołączyć do społeczności Family Play, aby przekazywać opinie, komentarze i sugestie.

Program jest dostępny w innych językach

Opinie użytkowników o Bears Fun Kindergarten Games

Czy próbowałeś Bears Fun Kindergarten Games? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.